Wykaz znaków graficznych
w nekrologach i kondolencjach
w Gazecie Wyborczej

Wykaz znaków graficznych
Wykaz znaków graficznych
Wykaz znaków graficznych
Wykaz znaków graficznych
Wykaz znaków graficznych

Dane kontaktowe

Nekrologi Gazeta Wyborcza

Polityka prywatności

Dokładamy wszelkich starań by uszanować Twoją prywatność. Pamiętaj jednak, że akceptując warunki korzystania z naszego serwisu wyrażasz zgodę na prowadzoną przez nas politykę prywatności o brzmieniu:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SUNpress z siedzibą we Wrocławiu przy Pl. Pereca 3 dla celów wykonania umowy – publikacji nekrologu lub kondolencji w Gazecie Wyborczej lub innej współpracującej z SUNpress gazety ogólnopolskiej lub regionalnej.

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych ((tekst jednolity Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) mam prawo wglądu do swoich danych, ich poprawienia i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych. Zostałem poinformowany o nazwie i adresie siedzibie administratora danych oraz dobrowolności ich podania. Zgoda obejmuje również przetwarzanie danych w przyszłości, jeżeli nie zmieni się cel przetwarzania.

 

Na skróty

Zamów nekrolog:

Zamów kondolencje:

Cennik nekrolog/kondolencje:


© SUNpress 2013
grafika: SUNpress
programowanie: programista php wrocław
Biuro Ogłoszen Prasowych SUNpress
53-431 Wrocław, Plac Pereca 3
Tel. 71 785 55 23, tel/fax/ 71 343 59 28
nekrologi@dogazety.pl

www.nekrologi-kondolencje.pl     www.nekrologi-warszawa.pl     www.nekrologi-rzeczpospolita.pl     www.nekrologi-wroclaw.pl     www.nekrologi-poznan.pl