Nekrolog lub kondolencje do Gazety Wyborczej mogą Państwo zamówić także:Nekrologi i kondolencje w Gazie Wyborczej

Zamów online nekrolog lub kondolencje w Gazecie Wyborczej. Opublikuj nekrolog lub kondolencje na łamach Gazety Wyborczej w wydaniu papierowym oraz w internecie.

Nekrologi i kondolencje w Gazecie Wyborczej ukazują się codziennie od poniedziałku do soboty. Gazeta Wyborcza publikuje nekrologi i kondolencje na specjalnych stronach nekrologowych jak również nekrologi i kondolencje mogą Państwo opublikować w Gazecie Wyborczej na 2 stronie redakcyjnej oraz pozostałych stronach redakcyjnych.

Jeżeli chcą Państwo złożyć kondolencje Rodzinie i Bliskim osoby zmarłej, a nie mogą Państwo zrobić tego osobiście, proponujemy w takim wypadku złożenie wyrazów współczucia poprzez umieszczenie kondolencji na łamach Gazety Wyborczej.

Zamówione przez Państwa nekrologi oraz kondolencje w papierowym wydaniu Gazety Wyborczej są dostępne również w internecie na stronach www.nekrologi-kondolencje.pl oraz nekrologi.wyborcza.pl.

Nekrologi oraz kondolencje w Gazecie Wyborczej możecie Państwo zamieścić w wydaniu krajowym jak również w jednym z 20 wydań regionalnych.

W zamieszczonych w Gazecie Wyborczej nekrologach i kondolencjach mogą Państwo umieścić także znaki graficzne. Wykaz dostępnych znaków graficznych możliwych do zamieszczenia w nekrologach oraz kondolencjach publikowanych w Gazecie Wyborczej dostępny jest na stronie internetowej www.nekrologidogazety.pl

W przypadku kiedy zmarł Państwu Ktoś bardzo bliski waszemu sercu i chcecie podzielić się z innymi swoim bólem oraz zaprosić dalszych znajomych na uroczystości pogrzebowe, jednym ze sposobów jest umieszczenie nekrologu w Gazecie Wyborczej.

Nekrologi i kondolencje w Gazecie Wyborczej publikowane są z dnia na dzień. Wyjątek stanowi sobota i niedziela. Zamówienia na nekrologi oraz kondolencje złożone w weekend zostaną opublikowane w Gazecie Wyborczej dopiero w wydaniu wtorkowym.

Nekrolog lub kondolencje w Gazecie Wyborczej mogą Państwo zamówić także faksem, wysyłając zamówienie na nekrolog lub kondolencje pod numer 71 343 59 28 lub 71 341 98 85.

Zamówienia na nekrologi i kondolencje do Gazety Wyborczej przyjmowane są również za pośrednictwem poczty e-mail: nekrologi@dogazety.pl

Wszelkie informacje dotyczące cen, terminów publikacji oraz sposobu zamówienia nekrologu lub kondolencji w Gazecie Wyborczej znajdą Państwo na stronie internetowej www.nekrologidogazety.pl

 

Na skróty

Zamów nekrolog:

Zamów kondolencje:

Cennik nekrolog/kondolencje:


© SUNpress 2013
grafika: SUNpress
programowanie: programista php wrocław
Biuro Ogłoszen Prasowych SUNpress
53-431 Wrocław, Plac Pereca 3
Tel. 71 785 55 23, tel/fax/ 71 343 59 28
nekrologi@dogazety.pl

www.nekrologi-kondolencje.pl     www.nekrologi-warszawa.pl     www.nekrologi-rzeczpospolita.pl     www.nekrologi-wroclaw.pl     www.nekrologi-poznan.pl